top of page

Lamine akıllı cam uygulamaları

Lamine akıllı camların imalatında PDLC film, düz veya temperli camlar arasında PVB ve EVA katmanları kullanılarak lamine edilir. Laminasyonda vakum torbası veya otoklav yöntemleri tercih edilebilir. Seri üretimden önce mevcut laminasyon hattının PDLC film laminasyonu için optimizasyonu gereklidir.

 

Lamine akıllı camlar hem iç hem de dış cephe cam uygulamalarına uygundur. Lamine akıllı camlar, özellikle hastane, otel, alışveriş merkezi gibi umumun kullanıma açık alanlardaki uygulamalar için çözüm sunmaktadır. İmal edilen akıllı camların teknik özellikleri laminasyonda tercih edilen cam sınıflarına göre değişiklikler gösterir. Akıllı cam laminasyonunda optik geçirgenlik ve pusluluk bakımından optimum sonuçlar düşük demirli düz camlar ile elde edilmektedir. Bununla birlikte  kaplamalı ve renkli camların lamimnasyonda kullanımı ile farklı çözümler elde etmek mümkündür.

 

Kendinden yapışkanlı filmlerin uygulama alanında camlara yapıştırılması mümkünken lamine akıllı camlar imalathaneden uygulama yerine montaja hazır olarak sevk edilmektedir.

TETA lamine akıllı camlar standart olarak RF uzaktan kumanda sistemleri ile beraber sunulmaktadır. 

laminasyonproses.jpg
Tuvalet 1.jpg

Projenizi oluşturun

Ofis, otel, akıllı konut veya diğer projelerinde ihtiyaç duyduğunuz özellikleri listeleyerek bize gönderin ve sizin için en uygun çözümü bulmamıza yardımcı olun.

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

İç Pencereler

Akıllı camların kullanım amacı nedir?

Camların takılacağı profil sisteminin özellikleri nedir?

Cam kalınlığı ne kadar olmalı?

Projede cam kapılar var mı?

bottom of page