top of page

Kendinden yapışkanlı akıllı film uygulamaları

Kendinden yapışkanlı PDLC filmler tüm düz ve bombeli camlar, temperli camlar, organik camlar ve diğer transparan yüzeylere yapıştırılarak uygulanmaktadır. Mimari projelerde hem iç, hem de dış cephe camları için uygundur. Bununla beraber otomotiv tavan camları ve diğer özel uygulamalarda kullanılabilir.

Özellikle hali hazırda kurulu olan ve cam değişimi yapılmasının uygun olmadığı durumlarda çözüm oluşturmaktadır. Ofis bölme sistemlerinde ve özellikle çift camlı bölme profillerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kendinden yapışkanlı TETA PDLC akıllı filmler kullanılarak 1500 mm genişliğine kadar olan camlar üzerine tek parça uygulama yapılabilir. Daha geniş camlar için birden fazla film yan yana yapıştırılabilir.

Kendinden yapışkanlı filmler camlara şerit veya şeritler halinde yapıştırılarak çalıştırılabilir.

 

Islak alanlarda ve yıpranmaya açık koşullarda kullanılmak üzere kendinden yapışkanlı PDLC filmlerden ziyade lamine akıllı camlar önerilmektedir. Kendinden yapışkanlı PDLC filmlerin, önerilen temizlik ve bakım şartlarına uyulduğu taktirde iç mekanlarda ve dış cephe camlarında kullanımı güvenli ve uzun ömürlüdür.

TETA PDLC filmli camlar standart olarak RF uzaktan kumanda sistemleri ile beraber sunulmaktadır. 

kendinden yapışkanlı uygulama.jpg
OfisAnkara.jpg

Projenizi oluşturun

Ofis, otel, akıllı konut veya diğer projelerinde ihtiyaç duyduğunuz özellikleri listeleyerek bize gönderin ve sizin için en uygun çözümü bulmamıza yardımcı olun.

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

İç Pencereler

Akıllı camların kullanım amacı nedir?

Camların takılacağı profil sisteminin özellikleri nedir?

Akıllı filmlerin yapıştırılacağı camlar halihazırda mevcut mu?

Projede cam kapılar var mı?

bottom of page